Bedava Sohbet – Mobilden Tesadüfen Sohbete Bağlandım.

Teknolojinin akıl almaz ilerlemesi sonucu, internet ortamının cebimize kadar girmesiyle, insanlar daha çok kullanır hale geldi. Mobil sohbet adı altında özellikle bedava sohbet siteleri bu hizmeti vermeye başladılar. Cafede, sokakta, evde, her ortamda hayatımızın bir parçası haline geldiler.
Bir gün arkadaşımın açtığı yeni internet cafeyi ziyarete gittim. Arkadaşım yoktu o an. Masanın birine oturdum ve sanalda sörf diye tabir edilen,nette dolaşmaya başladım.Arama motoruna sohbet  yazdım ve karşıma  sohbet sayfası açıldı . Sohbet sayfasına girdim.www.kalbsesi.com bedava sohbet yazıyordu. Yabancı olduğum fakat, biraz kalınca eğlenceli, yeni arkadaşların edinildiği bir yer olduğunu gördüm. Orayı inceledim ve orada sohbet bedava ,orada radyo bedava, orada oyunlar bedava, orada dostluklar bedava orada anılarını sohbete yazanları gordum . O ara arkadaşım gelmiş fakat ben sohbete öyle bir dalmışım ki , geldiğini bile farketmedim.
Kalbsesi.Com sohbet odaları bu denemem de bana şunu öğretti ki, büyüklerimiz der ya sanaldan uzak dur. Doğru yerdeysen ve doğru insanlarla birlikteysen, zararı değil faydası olduğunu gördüm.Teknoloji doğru kullanılırsa çok güzel bir araç, bizlere hizmet olduğunu gördüm. Çocuklarımın kullanması içinde evime internet bile bağlattım. Artık ailece giriyoruz, kalbsesi sohbet odalarına. Sizleri de bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.