Sitelerimiz

Kalbsesi.Com Sohbet Portalına Bağlı Sitelerimiz

AlmanyaChatSohbet.Com
ArkadasSohbet.Org
  Canli.ArkadasSohbet.Org
AvrupaChat.Org 
AvrupaMobilSohbet.Net 
BedavaChatSohbet.Org
BedavaMobilSohbet.Net 
BedavaSohbetOdalari.Net 
BelcikaSohbet.Org 
CanliSohbetOdalari.Net
CanliSohbetSiteleri.Net
CanliSohbetSitesi.Net
Cetles.Net
Cetlesme.Net
ChatSohbet.İnfo
ChatSohbetOdasi.Org
DullarlaSohbet.Net
ElSohbet.Com
FransaSohbet.Org
GelSohbet.Com
Harbisin.Com
HollandaSohbet.Org
İngilteresohbet.Com
İslamChatSitesi.Com
İslamDiniSohbet.Com
İslamiSohbetOdalari.Net
İslamiSohbetSiteleri.Net
Kalbsesi.Net
Kalpsesi.Org
MobilChatOdalari.Org
MobilSohbetSitesi.Net
Sendeyiz.Com
Sohbetik.Net
SohbetKahve.Com
  Tr.SohbetKahve.Com
SohbetMobil.İnfo
SohbetOdalari18.Org
TrSohbetOdalari.Com
TrSohbetSitesi.Com
TurkiyeSohbet.Net

Islami Sohbet Odaları Sizleri Bekliyor

Islami Sohbet Odaları

islami sohbet odalarıBilindiği gibi islami sohbet odaları, İslam dinine uygun olarak sohbetler yapılan sohbet odalarının genel adı olarak bilinir. Fiziksel ve coğrafik sebeplerden dolayı bir araya gelemeyen din kardeşlerimizin, dini sohbetler yapabilmesi,  Tr.IslamiSohbetOdalari.Net  ile elimizden geldiğince sağlanmaktadır. Ziyaretçilerimiz, diğer katılımcılar ile islami sohbetler ederek, bilmediklerini sorarak, bildiklerini ise başkalarına aktararak, karşılıklı olarak İslami bilgi paylaşımlarının zenginleşmesini sağlamaktadır. Son yıllarda gitgide çoğalan islami  çet siteleri içerisinde baştan beri çizgisini bozmayan ender dini sohbet sitelerinden birisiyiz. Tek amacımız insanların islami konularda sohbet ederek dini açıdan çok daha bilinçli hale gelmesine bir nebze de olsa destek olmaktır. Müslümanlık özünde barış, sevgi ve esenlik dini olduğu halde, son yıllarda beyinleri yıkanmış bir cahil sürüsünün vahşetleri nedeniyle terörle ilişkilendirildi. İşte bu yüzden dinimizi iyi öğrenmeli ve öğretmeliyiz. Dünya’nın ısrarla terörle yaftalamaya çalıştığı dinimizi her platformda bıkmadan, usanmadan doğru şekilde tanıtmalı ve insanlık için asıl tehlikenin haçlı zihniyeti olduğunu anlatmalıyız. Özellikle ortaçağ’da ki, engizisyon uygulamaları ve haçlı seferlerinin batı dünyasının gerçek yüzünü nasıl deşifre ettiğini bilmeli ve bilmeyenlere öğretmeliyiz.

Tercihiniz seviyeli islami sohbet odaları ise

Değerli dostlar, yukarıda belirttiğimiz gibi tercihiniz seviyeli islami sohbet odaları ise sizi sitemize ve kaliteli sohbet chat ortamına davet ediyoruz. Seviyeli diyoruz, çünkü etik dışı hiçbir söz ve hareketi kabul etmiyor, yapanları sistem dışına atıp, banlıyoruz. Maalesef nadiren de olsa, her yerde olabileceği gibi bazen, bu İslami Chat Odaları içerisine karışıp, insanları rahatsız eden, hasta ruhlu tipler de olmakta. Gerçi biz site yönetimi olarak kesinlikle bu tür tatsız olayların önüne geçmek için gerekli gayreti göstermekteyiz. Bilindiği üzere, yapılan hiçbir şey, hiçbir zaman gizli kalmaz. Attığımız her adımın, ağzımızdan çıkan her sözün, kısaca tüm eylemlerimizin hesabını gerek ahirette, gerek dünyada vermekle yükümlüyüz. Hiç kimsenin, farklı arayışlar ve gayeler uğruna islami sohbet sitesine girip, ortamı kirletmeye hakkı yoktur. O yüzden argo ve etik olmayan kelimeler kullanan ve diğer insanları rahatsız edenleri, siteden uzaklaştırmak zorunda kalıyoruz. Böyle durumlar ister istemez bizi de üzmektedir.

Bekliyoruz..

Bizler, İslam dinine inanmış ve iman etmiş tüm sohbet tutkunlarının sitemize gelip, seçkin kullanıcı kitlemizle islami chat yapmasını arzuluyoruz.  Bu amaç için bir çok  islami sohbet odaları barındıran sohbet siteleri oluşturduk ve yıllardır bu şekilde bir islami çet hizmeti veriyoruz. Sitemizde arkadaşlarınız ile dilediğiniz kadar bedava sohbet edebilirsiniz. Sizi de, sitemizde sohbete ve dini paylaşımlar yapmaya bekler, hayırlı sohbetler dileriz.

Tr.IslamiSohbetOdalari.Net

Islami Sohbet Sitesi

Islami Sohbet Sitesi Nasıl Olmalıdır?

islami sohbetNette Sohbet Siteleri şeklinde arama yaptığınızda bunların içerisinde birçok islami sohbet sitesi ile karşılaşırsınız. Merak ederek, bir araştırma yaptığınızda, bu sitelerin birbirinden oldukça farklı olduğunu görürsünüz. Örneğin bunların bir kısmı gerçekten sadece islami konular üzerine odaklanmıştır ve sohbetleri de tahmin edeceğiniz gibi tamamen dini konular üzerinedir. Diğer bir kısmının amaçları ise sadece reyting için, islami sohbet anahtar kelimesinin popülaritesinden faydalanıp, sitelerine ziyaretçi çekmektir. Bu tip sitelerin diğer sohbet odalarında yoğun sohbet olduğu halde, islami sohbet odasına girdiğinizde sohbet eden kimseye pek rastlamazsınız. Zaten amaç ziyaretçi çekmek, sıralamalarını yükseltmek olduğundan ne bu durumu önemserler, ne de sohbet edene karışırlar. Asıl zararlı olan diğer bir kesim ise islami sohbet adı altında, inanan fakat dini bilgileri fazla bulunmayan insanları farklı yönlere kanalize etmeye çalışırlar. İşte en tehlikeli kesim bu zihniyetteki insanların yönettiği sitelerdir.

Islami Sohbet Odaları

İnternette  islami sohbet etmek için oluşturulan ve Kalbsesi Sohbet Portalı sitelerinden olan Kalbsesi.Net sizlere huzurlu bir sohbet ortamı sunar. Sitemize giriş yapmak için üyelik veya her hangi bir formaliteye ihtiyaç yoktur. Menüden Sohbete Bağlan butonuna tıklayıp, açılan pencerede kendinize bir kullanıcı adı yazarak sohbet odalarına girebilirsiniz. Sitemizde arkadaşlarınız ile dilediğiniz kadar bedava sohbet yapabilirsiniz.  İsterseniz diğer sohbet odalarımızda da sohbet edebilirsiniz. Ya da mevcut odalarımız yerine, kendinize bir özel oda açıp, arkadaşlarınızı davet ederek, çok daha samimi bir ortamda keyifli muhabbetler yapabilirsiniz. Sitemiz, hızlı ve donmayan sohbet penceresi ile 7/24 kesintisiz olarak hizmetinizdedir. Yıllardır hiç bir karşılık gözetmeden, sırf sohbet tutkunları bir araya gelip ücretsiz şekilde, istedikleri kadar islami çet yapsınlar diye hizmet ediyoruz. Sizden tek isteğimiz ise, sitemizi ziyaret edip, sitemiz kullanıcıları ile sohbet edip, çeşitli paylaşımlarda bulunmanızdır.

 

Sizleride islami sohbet odamıza bekliyoruz

Sitemizde, yurt dışından ve yurdumuzun çeşitli yerlerinden katılan elit kullanıcı kitlemizle tanışıp, onlarla islami sohbet odamızda hayırlı sohbetlere yelken açın. Sitemizde sohbet etmek üyeliksiz ve ücretsiz olduğu için, sohbet te süre sınırlaması da yoktur. Bundan dolayı sitemizde, istediğiniz kadar dini konular üzerine sohbet edip, çeşitli islami bilgi paylaşımlarında bulunabilirsiniz. Eğer isterseniz başka sitelerden tanıdığınız arkadaşlarınızı da sitemize davet edip keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Yayınlandığı ilk günden itibaren seviyeli sohbeti ilke edinmiş sitemizde, hiçbir aşırılıkla karşılaşmadan huzur içinde sohbet edebilirsiniz. Sitemizi ziyaret edip sohbet eden tüm sohbet tutkunlarına iyi sohbetler diliyoruz.

Kalbsesi.Net

 

İslami Sohbet Siteleri Arasında Farklılıklar

İslami Sohbet Siteleri Arasında Farklılıklar

İslami Sohbet Siteleri Arıyorsanız

İslami Sohbet SiteleriEğer sizlerde İslami Sohbet Siteleri arasında ciddi manada İslami Sohbet yapılan ve kullanılan dil ve mevcut içeriği ile islama uygun bir site arıyorsanız bekliyoruz. Bundan neyi kastettiğimizi anlamışsınızdır! Netteki sohbet siteleri genelikle sitedeki sohbet odaları arasına dini sohbetler yapmak isteyen kesimi siteye çekmek için bir islami sohbet odası eklerler. Aslında çeşitlilik açısından gerekli olan bu işlemde, eğer o sitede saçma sapan, özellikle +18 içerikler varsa bir tutarsızlık oluşturur. Çünkü hak ile batıl bir arada olmaz! Öyle sitelere islami sohbet  yapmak için gelenler, mevcut içerikleri görünce, bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu deyip siteyi terk edeceklerdir. Sadece sitelerine ziyaretçi çekmek için yaptıkları bu ucuz numaralara düşmeden, size doğru şekilde islami chat hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Bilgisayar ve tüm mobil cihazlarınız dan kolayca ulaşabileceğiniz sitemizde, ücretsiz olduğu için istediğiniz kadar sohbet edebilirsiniz.

Huzurlu Bir İslami Sohbet Sitesi

İslami Sohbet Siteleri içinde iddialı bir konumda olan sitemizde sohbet etmek istediğinizde, üye olmanıza gerek yoktur. Kendinize bir kullanıcı adı yazarak, şifreye gerek kalmadan girip, sohbet odalarımız içinde dini sohbet odasına girerek islami sohbetler yapabilirsiniz.  Yayınlandığımız ilk günden itibaren seviyeli bir sohbet sitesi olmayı ve bu ilkemizi değiştirmeden devam etmeyi tercih ettik. Bu yüzden sitemizde hiçbir aşırılığa hoşgörü göstermiyoruz. Özellikle edebe aykırı ve argo kelimeler kullananlar ile bir başkasını rahatsız eden kullanıcı, kim olduğuna bakılmaksızın sistem dışına atılır.  Bu yüzden hiç kimse tarafından rahatsız edilmeden dilediğiniz kadar bedava sohbet edebilirsiniz. Her hangi bir olumsuz durumda site yönetimine bildirmeniz yeterlidir. Sitemizde yazışma ve adab-ı muaşeret kurallarına uyarak istediğiniz kadar çet yapabilirsiniz. Sadece ülkemizin çeşitli yerlerinden değil, Avrupa genelinden de, pek çok kişi ile tanışarak İslami Sohbet etme fırsatını bizimle elde edeceksiniz.

İslami Sohbet Odamıza Bekliyoruz.

Yıllardan beri, islami sohbet chat alanında hayli iddialı olan sitemize, internette ki, arama motorlarında İslami Sohbet Siteleri yazarak ulaşabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için web teknolojileri açısından gelişmeleri takip ederek, sitemize uygulayıp,  islami çet hizmetine ara vermeden devam etmekteyiz. Kusursuz ve kesinlikle memnun kalacağınız bir İslami Chat ortamı için sizlerin de bu ortamın bir parçası olarak görmeyi ümit ediyoruz.

Kalbsesi.Net

 

İslami Sohbet Siteleri Arasında Farklıyız

İslami Sohbet Siteleri

İslami Sohbet SiteleriSanal sohbet aleminde İslami Sohbet Siteleri denildiğinde, şüphesiz ilk akla gelen sitelerden birisi olan Kalbsesi.Net, kullanıcıları için huzurlu bir sohbet mekanı olmaya devam ediyor. Dini konularda muhabbet etmek isteyenlerin yoğun şekilde giriş yaptığı sitemizde tek amacımız, sizlere kaliteli bir islami sohbet ortamı sunmaktır. Nette ki, her türlü saçma sapan içeriğin yanına bir islami sohbet odası ekleyen sohbet sitelerinden farklıyız. Gayemiz, kullanıcıların gerçek manada dini sohbetler etmeleri ve yaşama ve ahirete dair muhtelif konularda islami bilgi paylaşımları yapmalarıdır. Sitemizde aşırılıklara yer yoktur. Yayınlandığı günden itibaren seviyeli sohbeti ilke edinen sitemizde, kullanıcıların rahatsız olmaması için, asla bu ilkemizden taviz vermiyor, yapanlara müsamaha göstermiyoruz.

İslami Sohbet Siteleri içerisinde, genel olarak  yapılan sohbetler ve kullanıcılar açısından seçkin bir kullanıcı kitlesine sahibiz. Sitemizin islami sohbet odası içerisinde, islami konular üzerine konuşulur ve dini konular ile ilgili olarak bilgi paylaşımları yapılır. Sitemizin kullanıcıları da, buna titizlikle riayet ettikleri için, islami sohbet odasında, mükemmel dini sohbetler yapılır. Site kullanıcıları arasında hiç kimse bir başkasını rahatsız etmediği için bu tip konularda asla tatsızlık çıkmaz. Zaten böyle bir durumda, rahatsız eden kişi kim olursa olsun, anında sistem dışına atılır. Böyle olaylara site yönetimi olarak taviz verilmediğinden, bu tip can sıkıcı olaylar ile sitemizde karşılaşmaz ve huzur içinde keyifli sohbetler yaparsınız. Ayrıca böyle hoş olmayan şeyler, takdir edersiniz ki, islami chat yapma iddiasında olan insana da yakışmaz! Sitemizin islami sohbet odaları üzerinde sohbet etmeyi tercih eden kullanıcılar, nette ki, gereksiz ve genellikle etik olmayan sohbet ortamlarından uzaklaşmış olurlar. Sitemizde ki, islami sohbetler ile bay, bayan kullanıcılar, İslami konularda eksik bilgilerini tamamlayıp, bildiklerini diğer kullanıcılar ile paylaşma fırsatını yakalarlar.

İslami Sohbet Siteleri arasında farklıyız dedik. Farkımızı her ne kadar bu yazımızda anlatsak ta, en doğru kararı siz değerli ziyaretçiler vereceksiniz. Bu yüzden hem sitemizin genel ortamını görmek, hemde islami çet yapmak üzere, sizleri sitemize bekliyor, hayırlı sohbetler diliyoruz.

Kalbsesi.Net