Sitelerimiz

Kalbsesi.Com Sohbet Portalına Bağlı Sitelerimiz

AlmanyaChatSohbet.Com
ArkadasSohbet.Org
  Canli.ArkadasSohbet.Org
AvrupaChat.Org 
AvrupaMobilSohbet.Net 
BedavaChatSohbet.Org
BedavaMobilSohbet.Net 
BedavaSohbetOdalari.Net 
BelcikaSohbet.Org 
CanliSohbetOdalari.Net
CanliSohbetSiteleri.Net
CanliSohbetSitesi.Net
Cetles.Net
Cetlesme.Net
ChatSohbet.İnfo
ChatSohbetOdasi.Org
DullarlaSohbet.Net
ElSohbet.Com
FransaSohbet.Org
GelSohbet.Com
Harbisin.Com
HollandaSohbet.Org
İngilteresohbet.Com
İslamChatSitesi.Com
İslamDiniSohbet.Com
İslamiSohbetOdalari.Net
İslamiSohbetSiteleri.Net
Kalbsesi.Net
Kalpsesi.Org
MobilChatOdalari.Org
MobilSohbetSitesi.Net
Sendeyiz.Com
Sohbetik.Net
SohbetKahve.Com
  Tr.SohbetKahve.Com
SohbetMobil.İnfo
SohbetOdalari18.Org
TrSohbetOdalari.Com
TrSohbetSitesi.Com
TurkiyeSohbet.Net

Arkadaş Sohbet Sitesi

Arkadaş Sohbet

Arkadaş SohbetArkadaş Sohbet ortamı olan sitemiz ArkadasSohbet.Org nette yıllardır kaliteli sohbet hizmeti veren Kalbsesi.Com sohbet portalı üyesidir. Bütün kullanıcılarına her türlü cihazdan sohbet edebilecekleri şekilde özel hizmet veren sitemiz mobil versiyonu ile mobilden chat yapmanıza da imkan sunmaktadır.  Sitemiz yurdumuzun en başta İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Samsun, Konya, Adana olmak üzere birçok yerinden chat yapmak isteyenlerin mekanıdır.  Yeni arkadaşlıklar bulmak, yeni dostluklara yelken açmak, ve radyomuzdan en güzel müzikleri dinlemek için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Sizlere en güzel muhabbet ortamını sunmak amacıyla açılan sohbet odalarımızda istediğiniz kadar sohbet edebilirsiniz. Şayet isterseniz islami sohbet odamızda, dini sohbetler yapabilir, islami bilgi paylaşımlarında bulunabilirsiniz.

Dilediğinizde müzik dinleyip, arkadaşlarınız ile sohbet edebilir, dilediğinizde yarışma kanallarımızda yarışabilirsiniz. Dertleşecek bir arkadaş, dost aradığınızda bunları gerçekleştirebilir,  Arkadaş Sohbet  zevkini yaşayabilirsiniz. Sitemizde arkadaşlarınızla sohbet etmek ve yeni arkadaşlar ile tanışmak için, kendinize bir kullanıcı adı yazarak sitemize giriş yapabilirsiniz. Seviyeli sohbet etmek isterken kahvesini yudumlamak isteyenler, sevgiyi, dostluğu, arkadaşlığı arayanlar, arkadaş sohbetine özlem duyanlar, yeni bir aşka hazır olanlar… Sizleri de  kaliteli sohbet mekanımıza bekliyoruz. İster tabletinizden, ister bilgisayarınızdan bağlanın, isterse mobil cihazınızdan giriş yapın,  sitemiz sizlere hizmet vermekten gurur duyacaktır.  Sohbetin anlamını, güzelliğini sitemizde bulacağınıza eminiz. Günün yorgunluğundan sıyrılarak, her türlü stresten ve sıkıntıdan uzak bir ortama adım atmak, artık sizin için  daha da kolay.

Arkadaş Sohbet  sitemiz gurbetteki vatandaşlarımız için de hizmet vermekte olduğundan hepinizi sitemize bekleriz. Almanya’dan, Fransa’dan, Hollanda’dan ve daha bir çok Avrupa ülkesinden, hepinizi gurbet sohbete bekleriz. Türkiye hasretinizi gidermek ve arkadaşlarınız ile bedava, sınırsız görüşmek için ve ayrıca kaliteli sohbet ortamının nasıl olduğunu görmek için daha ne bekliyorsunuz. Hemen şimdi kendinize bir rumuz yazıp sitemize giriş yapabilirsiniz. Önceden sohbet ettiğiniz sitelerde ki arkadaşlarınızı sitemize davet ederseniz, çok daha neşeli muhabbetler yapacağınıza eminiz.

Bütün gurbetçi vatandaşlarımıza ve ülkemizin çeşitli yerlerinden giriş yaparak, kaliteli ve keyifli bir sohbet ortamı arayan herkese şimdiden hoş sohbetler dileriz..

Seviyeli ve keyifli sohbetin tek adresi burası.

ArkadasSohbet.Org

Sohbet Siteleri – Kaliteli Sohbet Ortamına Bekliyoruz

sohbet-siteleriGünün her vaktinde sizlerde sanal sohbet aleminde, yeni insanlar ile tanışarak, chat yapmak için, internette Sohbet Siteleri ile ilgili araştırma yapmak ve en doğru ve güvenilir sohbet sitesi ile yola çıkmak istiyorsanız, bunun için hiç şüphesiz en doğru yerde olduğunuzun garantisini vermek isteriz. Senelerden bu yana, kaliteli ve kesintisiz halde, hem yurt içi hem de yurt dışı sohbet odaları ile bir çok kişiyi sitemizin çatısı altında bir araya getirdiğimizi ve en özel muhabbetleri etmeniz için imkan tanıdığımızı da ifade etmek isteriz.

İnternette yapacağınız, kaliteli, seviyeli ve sorunsuz bir Sohbet Siteleri arayışında bundan böyle kesinlikle başka bir sohbet ortamı aramaya gerek duymayacağınızın da altını şöyle bir çizelim. Sadece bir tık kadar yakınınızda bulunan sitemiz, sizlere hak ettiğiniz gibi kaliteli, bedava ve her ortamdan ulaşılan bir sohbet hizmeti verebilecek çalışmaları, günden güne gelişen iletişim ve web teknolojilerini sürekli takip ederek sunmaya da devam etmektedir.

Sohbet Siteleri arasında, elit kullanıcıları ve her hangi bir tatsızlığa, tacize meydan vermeyen yönetim anlayışı ile güvenli şekilde sohbet etmenin de tadını çıkarmanızı sağlıyoruz. Sizlerde 7/24 istediğiniz her saatte sitemizi seçebilir ve böylece yeni arkadaşlarla tanışıp kaliteli dostluklara imza atmak için önemli bir mesafe kat edebilirsiniz. Sizlere, çıkacağınız bu sohbet yolculuğunda, keyifli sohbetler diler, şimdiden sitemizde güzel bir zaman geçirmenizi dileriz.

Sohbet – Sahte Sevgi

Sahte sevgi

İçim kanıyor diyenleri duyduğumda gülerdim, işte şimdi de benim içim kanıyor ama gülemiyorum….

Beynim boş, yüreğim boş, ne aradığımı, neyin boşluğu bilemiyorum, isimlendiremediğim bir özlem….

Issız bir çölde, çaresiz, yalnız bırakılmış gibi bir duygu,
Gökyüzü derin maviliklere bezenmiş, bir bulut görsem, yalnız değilim diyorum….

Bir rüzgar gelip, üfürüp sürüklüyor bulutları uzaklara umutlarım gibi, ardından bakıyorum, gidenlerin……
Dökülen su kabını doldurmaz sözüne benziyor, gidenin yeri hep açık kalıyor, yarım kalan başlangıçlar, umutlar, hayaller….
Dalıp gidiyorum, duyupta dinleyemediğim melodilerle, söylenen sihirli sözleri hatırlıyorum, kendimi kandırdığımı, sevildiğimi sandığımı…

Soruyorum kendime; düşünmeye, hatırlamaya, ağlamaya, özlemeye değer mi diye,

Özlememek, hatırlamamak için en acı sözlerini kulaklarımda canlandırıyorum…..
Sevse gitmezdi, bitti artık demezdi, sevse başkasına canım demezdi, başkasına gülmezdi…..

Ya bizim sevgimiz, hani sözümüz vardı, ölürcesine sevecektik, ölsekte ayrılmayacaktık…

Çaresizce bir kere daha yakıyorum sönmüş sigaramı, ilk yaktığım da aldığım tadı alamıyorum, dilim haşlanıyor, yüreğimi yakan sahte sevgiler gibi….

 

BlackSea

@ Kalbsesi.Com – Sohbet, Sohbet Sitesi, Sohbet Siteleri, Sohbet Odaları, İslami Sohbet, Bedava Sohbet

Sohbet – Zor Günler

Zor günler ( Hindu bir arkadaşımın bana öğütleri)

Hani derler ya içi seni yakar dışı beni, zor günleri yaşamamışlar, hayatı, dünyayı tanıdıklarını sanmasınlar. İyi günlerimiz olur, kötü günlerimiz olmuştur, böyle durumlarda ne yapılır, ne yapabiliriz. Baştan şuna inanmak gerek: ister kötü olsun, ister iyi, ister çirkin, ister güzel, vs. hepsi hayati oluşturan bir parçadır. olmadığını bildiğimiz halde şikayet ederiz, anlatıp ferahlamak için diyelim, sorunu dile getirmek diyelim, ilgi görmek diyelim ama amaç hatalarımız kabul ettirme yerine hatalarımızdan öğrenmek olsun.. Sihirbazların yaptığı gibi bir parmak şıklatma hareketiyle hayatımızı  değiştirmemiz mümkün değil. Sen, bir birey olarak,  sorunlarını çözecek olan kendinsin! Ne kadar ağır gelse de, zor görünse de..

Kimse hatasız, mükemmel değildir. İçinde bulunduğumuz durumlar da böyledir, başına niye geldiyse geldi, yaşandı, güzeldi veya değildi. Hayatımızın büyük bir bölümünde zorlukları aşmak için uğraşmaktayız. Düşünün! İşimiz, mesleğimiz, doktorlar, sigortalar, öğretmenler, psikologlar vs. insanların hizmetinde ve hayatı kolaylaştırmak içindirler.

Kendimizi dinleyerek çoğu zorluklara çözüm bulabiliriz, keşke imkanımız olsa da, zor durumlarda destek olacak profesyonel kişilere ulaşabilsek ama sonuç yine sende bitiyor, bedenimizde AC-KAPAT düğmesi yok. 🙂

Neden her şey mükemmel olmalı? Neden güzel olmalıyız, neden yakışıklı olmalıyız, neden zengin olmalıyız, neden çok başarılı olmalıyız, neden kariyer yapmalıyız. Olduğu kadar olsun, başarabildiğimiz kadar başaralım, kazanabildiğimiz kadar kazanalım, bırak komşun tatilini, Çin’de yapıyorsa yapsın. Sende kır gezisine git. Komşun Jeep’e biniyorsa binsin, sende eski bir bisiklet al, olmadı yürü..

İyi zamanların ve kötü zamanların olabileceğinin bilincinde ol, bir dizi kötü zamanlardan sonra iyilerinde geleceğine inan. Bizi, hayatta olgunlaştıran yaşadıklarımız dır. Zor durumlarda nasıl davranacağımızı gösterendir. Canımızın kıymetini bilelim. Küçük veya büyük sorunlara dalıp, aydınlığı zindan etmeyelim kendimize. Göreceksin her tecrübe seni, senin düşünmediğinden daha ileri götürecektir.. Kötü olan ne, niye kötü, kötüyü iyiyi kim belirliyor? Sorunlarla karşılaşmayı, başarısız olmayı genelde beceriksizliğimize, bilinçsizliğimize, tabiri caizse bir baltaya sap olamayışımıza bağlarız, içimize atarız, olayları tabulaştırırız.

Zorlukları seni yıldırmasın, başına gelenlerden utanma, sen durumu iyi olanlardan kötü değilsin. Hepimizin sorunları var, kimi gözükür, kimi de gözükmez, güzellikleri paylaşmıyor muyuz, o zaman güzel gitmeyenleri de paylaşmamız gerekir. 🙂 Seni seven, seni kötü gününde yalnız bırakmaz, kendi imkanları dahilinde sana yardımcı olmaya çalışacaktır, yapmıyorsa zaten seven olmamıştır. Onunla paylaşımda olmaz, ondan iyilikte beklenmez…

Sorunlarını, zorluklarını değil, çözümünü düşün, kollarının arasına al ve kabul et, ona uzaktan bakmak yerine kucaklarsan daha verimli sonuca varabilirsin…

Sevgilerle

BlackSea