Sohbet Siteleri, Chat Siteleri, Çet Siteleri

Sohbet Siteleri

Sohbet SiteleriGünümüz de, hangi yaşta, hangi işte ve hangi yerde olunursa olunsun, sabahtan akşama kadar yaşam bir koşturmaca içinde geçmektedir. Çalışma hayatı, ev işleri, ilgilenilmesi gereken aile fertleri, yerine getirilmesi gereken ailevi sorumluluklar, bir de kişinin kendi ile ilgili yapması geren kişisel zorunlukları ve daha birçok işler gibi. Bu keşmekeş içinde, insanların kendilerine ayıracak pek fazla özel zamanı kalmamış oluyor. Zaman içerisinde sosyalleşme adı altında yapılan insani ilişkiler ve kişisel zevkler denilen faaliyetlerden uzaklaşılıyor. Neyse ki, sohbet siteleri interneti olan herkesin farklı insanlar ile tanışıp, sohbet ederek, bu monotonlaşan yaşam şekline biraz dur demektedir.

Kolayca Sohbet Etmenin Yolu

Zamansızlık sıkıntısı yaşayan bir insan elinin altında her zaman her şekilde ulaşabilecek olduğu böyle bir sohbet siteleri imkanından neden faydalanmasın ki? Çünkü günümüz internet çağı ve sahip olunması hem ekonomik hem de kolay. Ayrıca her türlü akıllı cihazdan ulaşmak çok basit ve zahmetsiz. Küçük bir aramada bulacağınız sayısız chat siteleri arasından, tercihlerinize uygun bir sohbet sitesi seçip, giriyor ve sohbet etmeye başlıyorsunuz. Bu sohbet sitelerinde kadın erkek ayrımı olmadan her yaş gurubundan, her şehirden, her kültürden, her ırktan, her ülkeden insanlar mevcuttur. Üstelik bu sitelerin büyük çoğunluğu, sitemizin de olduğu gibi ücretsiz olduğundan dilediğiniz kadar bedava sohbet edebiliyorsunuz.

Seviyeli Sohbetler İçin

Yakalanabilecek güzel arkadaşlıklar ve yapılan paylaşımlar sayesinde bir nebzede olsa bu sohbet siteleri ile günün stresinden kurtulmuş olunur. Bazen sıkıntınızı en yakınınızdaki insanlarla dahi paylaşamaz iken, daha önce hiç tanımadığınız, yeni tanıştığınız yabancı biriyle dertleşip, onunla paylaşmak çok daha kolay olur. Bazen de, bu sohbet odaları sayesinde çok özel arkadaşlıklar ve belkide yaşam boyu sürebilecek dostluklar edinilmiş olur. Sitemize geldiğinize göre, kendinize bir kullanıcı adı adı yazarak sohbet ortamına giriş yapıp, birçok yeni insanla tanışabilirsiniz. Sitemizin elit katılımcıları arasında ki, seviyeli sohbet ortamında sizde yerinizi alın. Çet Siteleri arasındaki bu kaliteli çetleşme ortamından çok memnun kalıp, arkadaşlarınıza da tavsiye edeceğinize inanıyoruz.

 

 

Sohbet – Radyonun Sosyal Hayattaki Yeri

Günlük hayatımızda insanlar çevresiyle ve diğer insanlarla sürekli iletişim halindedir. Bunu da genellikle telefon, radyo, televizyon, internet ve sosyal ağlar olarak görülen sohbet siteleri, sohbet odaları üzerinden iletişim aracı olarak kullanmaktadır.

İletişim araçlarından radyoyu alacak olursak, radyo insanların hayatında önemli bir yere ve değere sahiptir. Radyo bizi Dünya’da ki olaylardan haberdar eden iletişim araçlarından biridir.Sohbet odalarını hareketlendiren bir alettir. ayrıca hızlı bir iletişim aracı olan radyo kısa zamanda geniş bir kitleye ulaşır. Haberlerin dışında, radyo programları sayesinde iyi ve keyifli vakit geçirmemizi sağlar. Radyo sayesinde güncel müzikler den sanat ve etkinliklerden hızlı bir şekilde haberdar olmamızı sağlar.

İletişim araçları, kitleleri eğlendirir ve onların hoşça vakit geçirmelerini sağlarlar. Bilgi çağının sonucu olarak insanlara sayısız kanaldan gelen bilgi bir süre sonra düşünce yoğunluğuna yol açmakta ve insanlar günlük yaşamın yorucu temposundan uzaklaşıp biraz da eğlenmek ihtiyacı hissetmektedirler. Büyük yerleşim yerlerinde eğlenmek, hem zamana hem de maddî güce dayanan bir etkinliktir.  İletişim araçları insanların bu ihtiyaçlarını yayınladıkları eğlence programları ile karşılamaya çalışmaktadırlar. Eğlence programlarının içerisinde yer alan çeşitli eğitim-kültür konuları ile dinleyiciler hem eğlenmekte hem de bilgi sahibi olmaktadır.

Bedava Sohbet – Ücretsiz Sohbete Bekliyoruz.

Hemen Bedava Sohbet İçin Bizi Tercih Edin Ve Farkı Farkedin.

Eğer sizlerde bugüne kadar takıldığınız sohbet ortamlarından bıktıysanız ve değişik bir ortam arıyorsanız veya pc, tablet ya da akıllı cep telefonlarınız üzerinden yeni arkadaşlıklara imza atmak ve keyifli bir şekilde vakit geçirmek için Bedava Sohbet etmek istiyorsanız, güvenilir ve senelerden beri en elit hizmet anlayışı ile birçok kişinin tercih ettiği web sitemiz ile yola çıkabilirsiniz.

İsterseniz menüden sohbete bağlan tuşunu tıklatıp, açılan sayfamızda yer alan sohbet kanallarımızdan birine, kendinize sizi tarif eden veya hoşunuza giden bir kullanıcı adı yazıp giriş yapabilirsiniz. Yazışma kurallarına uyarak isterseniz genel odada da iletişim kurabilir ya da tanışmak için özel sohbet kanalına geçebilirsiniz. Sadece ülkemiz değil, dünya genelinden de pek çok ülkeden birçok kişi ile Bedava Sohbet yapabilme fırsatını sitemizin sohbet odalarında elde edeceksiniz.

Çok uzun senelerden bu yana alanında iddialı bir konumda olan sitemiz, sizlere her gün daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Kusursuz ve % 100 memnun kalacağınız bir Bedava Sohbet için sizleri de bu ailenin bir parçası olarak görmek istiyor ve bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Sohbet

Mutluluk Veren Sohbetler

Günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle birlikte insanlar, sosyal medya üzerinden ya da internetin başka kanallarını kullanarak birçok insanla sohbet etme imkanı bulmaktadır. Özellikle sohbet siteleri sayesinde birçok yeni insanla tanışabilir uzun sohbetler edebilirsiniz. Bu konuşmalardan çok memnun kalacaksınız. Karşı tarafla bilgi alışverişinde bulunacak ve karşıdaki insanın neler hissettiğini öğrenme fırsatı bulmuş olacaksınız.

Sizler için eğlenceli bir deneyimin yanı sıra birçok şey de öğrenebilirsiniz. İnsanlar artık birçok yöntemle chat yapabilmektedir. Her konunun paylaşabildiği ve konuşulduğu bir ortam herkesi çok mutlu edecektir. Genel manasıyla iki ya da daha çok kişinin konuştuğu platformu ortam diye tabir edebiliriz. Mutlaka insanlar teknolojiden yararlanarak çok uzaktaki insanlarla konuşabilmektedir. Bu gerçekten heyecan verici bir deneyimdir. İnsanlar artık, ister kendilerini göstererek, isterlerse sadece yazışarak sohbet halinde olabilirler. Yeni insanlarla tanışarak, onlarla bu tür bir sohbete katılıp, kendinizi ifade etmeyi öğrenecek ve kendinizi daha çok geliştirme fırsatı bulacaksınız.

Karşınızda sizi dinleyen birilerinin olması güzel bir deneyim olacak ve her zaman sohbet etmek isteyeceksiniz. İnsanlar kendilerini bu şekilde karşı tarafa daha rahat bir şekilde anlatmakta ve karşılığı mutlaka gelmektedir.

Sohbet Odaları – Rüyada gördüğü her şey gerçekleşti

Sohbet Odaları

 

Rüyada gördüğü her şey sonra bir bir gerçekleşti

24 yaşındaki E.Ö., birçok olayı önceden rüyasında gördüğünü söylüyor. Babaannesinin ölümü, Büyü filmindeki yangın ve Diyarbakır’da düşen uçakta ölen 75 kişi ile kurtulanlar bunlardan bazıları. 

Bundan iki yıl önce 2003 yılının ocak ayının ilk günlerinde turizmci E.Ö. görev için Kıbrıs’a gitmişti. Gün boyunca turist kafilesini gezdirdikten sonra odasına çekildi. Derin bir uykuya daldı. Korkunç bir rüya gördü. Bir yolcu uçağı yere çakılıyor, çığlıklar kulaklarında inliyordu. Uçaktan kurtulanlar olduğunu görüyordu. Sıçrayarak yatağından kalktı. Ertesi gün ve sonrasında rüyasını yakınlarına anlattı ve uçağa binmemeleri konusunda uyardı. Rüyayı gördükten bir hafta sonra henüz Kıbrıs’tayken bir akşam üstü, tüm Türkiye’nin sarsıldığı acı haber ona da ulaştı. İstanbul-Diyarbakır seferini yapan uçak düşmüş, 75 yolcu yaşamını yitirmişti. Beş yolcu ise mucize eseri sağ kurtulmuştu. Çocukluğundan beri başına gelen olay bir kez daha tekrarlanmış, rüyası gerçek çıkmıştı.

ÇOCUKKEN BAŞLADI E.Ö., başka bir gece ise rüyasında tanınmış sanatçıların bir yangının ortasında kaldıklarını, kara dumanların arasından ağlayarak çıktıklarını gördü. Rüyasını bir yerlere bombalı saldırı yapılacağı şeklinde yorumladı. Yakın arkadaşlarına bir sohbet esnasında, rüyada gördüklerini anlattı. Yaklaşık iki ay sonra “Büyü” filminin galasının yapıldığı G-Mall Alışveriş Merkezi’nde yangın çıktı. Rüyasında gördüğü korkunç sahneleri bu kez televizyon ekranından izliyordu. Birçok ünlü insan yükselen kara dumanların arasından çıkıyordu. E.Ö.’ın rüyası bir kez daha gerçeğe dönüşmüştü… Turizmci 24 yaşındaki E.Ö, 12 13 yaşlarından beri sonradan yaşanabilecek olayları rüyasında gördüğünü söylüyor ve bu olayın başlangıcını şöyle anlatıyor: 12 yaşımdayken bir gece rüyamda babaannemin babamla kavga ettiğini ve öldüğünü gördüm. Çocuktum ve bu beni çok üzmüştü. Yaklaşık bir hafta sonra babaannem babamla tartıştıktan sonra kalp krizi geçirdi. Hemen hastaneye kaldırıldı, ben babaannemin hastaneye götürüldüğünü duyduğumda, öleceğini anladım ve ağlamaya başladım. Hemen hastaneye gittik. Babamlar kapıda bekliyordu. Ben babaannemi son kez görmek istedim. O sırada doktor acı haberi verdi. Büyük şok yaşadım. Yaşadıklarımdan sonra belirli dönemlerde önceden olabilecek olayları rüyada görmeye başladım…”

İSTEĞİMİN DIŞINDA Küçükken yaşamaya başladığı ve açıklayamadığı bu olaylar zinciri E.Ö.’ın hayatını kendi deyimiyle, cehenneme çevirdi. Parapsikolojide, ‘ yani bir olay meydana gelmeden önce çeşitli şekillerde bilgisinin alınması olarak tanımlanan bu olayın kendisini korkuttuğunu söyleyen E.Ö., şöyle konuşuyor: Kimi zaman isteğim dışında transa geçiyorum. İnsanların hayatlarından kesitler ve hatta nasıl öleceklerini görüyorum. Çok sevdiğim insanların ölümlerini görmek bana acı veriyor ve beni korkutuyor. Yaşadıklarımın ne olduğunu uzun zaman çözemedim. Psikolojik destek aldım ancak doktorum da çözemedi. Nedenlerini kendim bulmaya çalışıyorum. Kadere inanmam. Kendimi materyalist bir insan olarak görüyorum. Ama gerçekten ilahi güçlerin olduğuna inanmam için bunlar bana gösteriliyor. Bu durum yüzünden aşık olamıyorum, sağlıklı ilişki kuramıyorum. Çünkü ne zaman ayrılacağımı görebiliyorum.

 

@Kalbsesi.Com – Sohbet Odaları, Sohbet Siteleri, İslami Sohbet,

Alıntı : http://tekinsizev.blogspot.com.tr/2013/04/esyalarn-uctugu-ev.html